Детективний рольовий квест. Виїздні квести на корпоратив. Корпоративний Квест.

  Київ   +38 (066) 312-32-18,  (050) 077-94-69

 

/   На головну   /    Бізнес ігри    /    Виїздні квести  /    Тімбілдінг  /    /    Ціни.   /


Тренінг Центр Альянс. Тімбілдінг Київ.Тренінг Центр
 
«Альянс»

 

 

Детективний іммерсивний квест.

"СХІДНИЙ ЕКСПРЕС".

За що ми любимо детективи?

 Детектив - це насамперед цікава та загадкова історія. Подорож по лабіринтах і поєднанням людських почуттів, інтересів, цілей і прагнень. Пошук істини та жага до справедливості. Когось приваблює можливість потренувати мізки. Комусь подобається атмосфера таємничості та невизначеності. Комусь хочеться блиснути своєю інтуїцією. А комусь, просто подобається стежити за розвитком подій.

Ви бажаєте незвичайно та цікаво провести вечір у колі своїх друзів?

Тоді вас захопить рольовий детективний квест "Східний експрес" у стилі культових романів Агати Крісті, з оригінальним сюжетом, неординарними, яскравими героями та несподіваною розв'язкою.
Все, що поєднує квест і роман - це те, що дія розгортає залишаючись у шикарному поїзді "Східний Експрес", Еркюль Пуаро (куди ж без нього), закручений сюжет та несподіваний фінал.
В іншому "Східний Експрес" - оригінальний квест, з яким ви відправитеся у захоплюючу подорож з безліччю хитросплетінь та відкриттів.


  •   Феномен іммерсивності (от англ. immersive –  ефект присутності, занурення) – один із основних трендів сучасної індустрії розваг. Вистави, квести, доповнена віртуальна реальність і навіть іммерсивні книги стали результатом злиттям сучасних тенденцій як у проведенні дозвілля, так і в галузі режисури. Ток Квест "Східний Експрес" - повне занурення в атмосферу детективного роману. Атмосферу Вищого Паризького Товариства, таємниць та загадок.

Ток квест "Восточный экспресс". Выездной детективный квест тимбилдинг на корпоратив.

  Події детективного квесту "Східний  Експрес" розгортаються в легендарному поїзді що їде з Парижа до Стамбула. Тільки цього разу, у фешенебельному вагоні опинилися інші герої, за інших обставин. У кожного їх свій характер, своя історія, свої цілі. Виберіть роль, спробуйте розібратися в мотивах, інтересах та поведінці персонажів. Отримайте "Оскар" за "Найкращу зіграну роль" або за звання "Найкращого детектива" в детективному квесті під назвою "Східний Експрес".

Персонажі детективного квеста "Східний Експрес": 

Заказать тимбилдинг квест в офис Киев. Тимбилдинг квесты в офисе Киев.

 

 

  •   Навіть якщо ви вчора прочитали всесвітньо відомий бестселер Агати Крісті "Вбивство у Східному Експресі", вам все одно доведеться все розгадувати заново. Чому?
     Студія інтелектуальних ігор та тренінгів "Пелікан" створила абсолютно новий авторський сценарій для "Східного Експресу".
    Закажіть детективний квест "Східний Еспрес" та переконайтесь у цьому!

Кількість учасників від 8 до 12 людей.
Тривалість від 1,5 до 2,5 годин.

 

 

 

 ;

 


Фото  квеста.

 

Восточный экспресс. Выездной смарт квест на корпоратив тимбилдинг Киев.

 

 

Детективный ролевой квест "Восточный экспресс". Выездные квесты на корпоратив.

 

Детективный ролевой квест "Восточный экспресс" для корпоратива в офисе.

 


Проводимо квест "Східний Експрес" в онлайн-режимі. Більше квестів онлайн ►►


 

 


"В ОКЕАНІ".

 Комунікативний квест. Ігровий тімбілдінг.
Заказать выездной квест на корпоратив в офисе. Тимбилдинг Киев.

Кількіть учасників до 24 гравців.
Від 6 до 8 учасників. 1-3 команди
Тривалість: 1,5 - 2 години.

"В Океані" - динамічна психологічна гра із серії ігор "Виживання". Гра "В Океані" вчить: оптимальному використанню ресурсів. Розвиває емоційний інтелект EQ, навички конструктивної взаємодії, вміння розуміти співрозмовника, спільно працювати та домовлятися задля досягнення єдиного командного результату. Гра сприяє зняттю психоемоційного напруження, розвитку варіативності мислення, сприйняття, креативності, допомагає розвитку саморегуляції.
 


  Дізнатись більше


"КОРОЛІВСЬКЕ ПОЛЮВАННЯ"

Комунікативний ігровий тімбілдінг.

Аудиторный тимбилдинг. Заказать тренинг по переговорам Киев.

Кількість учасників: до 40 гравців. 1-2 команди.
Тривалість: 1,5 – 2,5 години.
 

Ласкаво просимо у світ палацових таємниць, інтриг та дипломатії.
Непосвяченому глядачеві може здатися, що безтурботна, багата публіка веселиться, відпочиває та розважається. Насправді за широкими посмішками ховаються інтриги. Безневинні жарти маскують таємні переговори. У легкій та невимушеній атмосфері світських пліток та розмов вирішуються людські долі, питання миру та війни, долі країн та народів.
 

 

 

"DREAM TOWN"
Комунікативний іммерсивний тімбілдінг у стилі
«WESTERN».

Организовать тимбилдинг онлайн для удаленной команды. Online teambuilding. Корпоратив онлайн для программистов.

Кількість гравців до 50 осіб.
Тривалість 2 – 2,5 години.

Учасники тімбілдінга отримують ролі та занурюються в атмосферу "Дикого Заходу". Згідно з легендою Дрімтаун та його мешканці стали заручниками банди Маклаурі. Бандити часто навідуються до міста і влаштовують погроми та пограбування. Мешканці міста склали план як позбутися банди Маклаурі.
Для цього їм знадобиться згуртованність, та порозуміння.
 У добропорядних громодян шансів перемогти 50/50. Бо обидві команди прагнуть досягти своїх цілей. Обидві команди налаштовані перемогати.
  Чи зможуть мешканці об'єднатися, щоби Дрімтаун став процвітаючим містом? Гра покаже...

 

 

"КАЗИНО СЕНСЕЙ"
Ігровий тімбілдінг.

Организовать Тимбилдинг в офисе помещении Киев. Заказать выездной командный квест на корпоратив в офисе Киев. Аудиторный тимбилдинг.


Кількість учасників – до 40 гравців.
Тривалість: 1-2 години.

Такі ігри часто називають «ігри-криголами» (IceBreakingGames). Тих, хто однозначно програв у них, зазвичай не буває. У процесі азартної та захоплюючої гри виникає невимушена атмосфера, в якій учасникам стає легше розслабитися і розкритися. А спеціально підібрані питання дозволять не тільки більше дізнатися одне про одного, а й поговорити про життєві цінності.
 

    Детальніше про гру   ►

 

 

"ЗОЛОТО НІБЕЛУНГІВ"
 Стратегічна командана гра. Ігровий тімбілдінг.

Заказать выездной квест на корпоратив в офисе. Заказать тимбилдинг в помещении.

Для того, щоб досягти поставленої мети і стати переможцем і перевести свою команду до перемоги, учасники мають розробити стратегію, продумати лінію поведінки. Добре провести дипломатичні переговори. Правильно розрахувати сили під час здійснення військового походу. Навчитися передбачати дії супротивників. Бути уважними і швидко реагувати на ситуацію, що змінюється на полі бою.
 

 

 

"ЧОРНІ ПЕРЛИ"
Комунікативний рольовий тімбілдінг в пиратському стилі.

Заказать аудиторный тренинг тимбилдинг в офисе Киев. Софт Скилз тренинг.

 Коли ваша компанія переживає лихоліття, єдиний спосіб вижити - об'єднати зусилля, забути про розбіжності, йти до спільної мети.
На кону стоїть доля всього "Чорного Братства".
Яким буде рішення Ради Лордів?
Чиє слово буде вирішальним?
Хто зможе набути довгоочікуваної свободи, а хто так і залишиться бранцем острова?
До кого будуть прихильні Боги Морів?
Гра особливо сподобається прекрасній половині людства.
Тривалість: 2 – 3 години.
Від 10 до 20 учасників. 2 команди.

 

 

БІЗНЕС ІГРИ

Бизнес игры, квесты для тренинга в помещении, офисе. Выездные деловые игры на корпоративный тимбилдинг Киев.

 Бізнес ігри – найбільш ефективний метод для розвитку ділових якостей, Soft Skills. Якщо ви маєте намір інвестувати у розвиток свого персоналу і хочете, щоб форма їхнього навчання була сучасною, яскравою, динамічною та емоційною, замовляйте бізнес гру.
 

  Дізнатись більше►

ВІКТОРІНИ КВІЗи

Викторина, КВИЗ, ЧТО ГДЕ, КОГДА (ЧГК) на корпоратив. Корпоративный тимбилдинг Киев.

Інтелектуальні ігри, вікторини: КВІЗ, Брейн Рінг, Що? Де? Коли?
Зібратися компанією утворити кілька команд, від трьох до шести чоловік, і у веселій, дружній ситуації спробувати дати відповіді на цікаві питання. Як правило, питання не потребують глибоких інцеклопедичних знань. Для знаходження правильних відповідей знадобиться логіка та здоровий глузд...

   Дізнатись більше►

 

Деловая игра, выездной квест на корпоратив Киев.

 

 

Выездной квест на корпоратив Киев. Провести Корпоратив онлайн для програмистов. Замовляйте!Выездной квест на корпоратив Киев. Провести Корпоратив онлайн для програмистов.

 


Київ   +38 (066) 312-32-18,
+38 (050) 077-94-69

ел. пошта:
office@eventbest.com.ua
 
 

       Студия событий ивентов Белый Пеликан Киев. Видео.

         

hit.ua: посетителей за сегодня        

Рейтинг@Mail.ru

 

Замовити детективний квест, це східний експрес за романом Агати Крістівбивство в східному експресі. Рольова інтелектуальна гра, квест для організації корпоративу в офісі. Східний Експрес - комунікативна гра, яка розвиває комунікативні навички співробітників, тренерує софт скіллз. Студія інтелектуальних ігор пелікан, понад двадцять років працює на ринку України в Києві та пропонує своїм клієнтам ток квест, тимбілдинг це квест Інтелектуальні ігри, квізи, ігри на 12 осіб, не лише логічна гра. Східний Експрес – популярна гра на корпоратив Київ. Східний Експрес - одночасно і детектив, детективна історія, рольовий детективний квест та тренінг з тимбілдингу.

 Квест Киев, городской квест, квест в городе, квест в Киеве, провести квест в городе Киеве, квест недорого, интересный квест, заказать квест на корпоратив в Киеве, квест для корпоратива, квест для программистов, квест для подростков, квест для тимбилдинга, квест для сотрудников,квест для юристов, квест для финансистов,  заказать квест в офис, провести квест в офисе, тренинг по командообразованию в офисе, интеллектуальный квест, заказать проведение квеста Киев, организаторы квестов, агентство по проведению квестов Киев, интеллектуальный квест Киев, живой квест, заказать квест в Киеве, квест на день рождения подростка, квест на день рождения старшеклассника, квест для 12 лет, заказать квест на день рождения 12. 13, 14, 15, 16 лет.

Ивент агентство "Белый Пеликан" Киев. Ивент агентства в Киеве.

Аренда прокат звука Киев.