Творчий тімбілдінг.   Киів. 

  Київ   +38 (066) 312-32-18|| (063)237-28-93

 

/   На головну   /    Бізнес ігри   /    Тімбілдінг /  Тімбілдінг на природі   /    Контакти   /    Ціни.   /


Тренінг Центр Альянс. Тімбілдінг Київ.Тренінг Центр
 
«Альянс»

 

 

ТВОРЧИЙ ТІМБІЛДІНГ.

Talk Quests. Сюжетно-рольові командні ігри. Майстер класи.
● Спілкування  ● Творчість ● Розвиток ●

 

Програми творчого тимбілдингу допоможуть:
Згуртувати колектив.
Проявити творчі навички ваших співробітників.
Покращити процес командної роботи колективу .
Розвинути емоційний інтелект.
Налагодити неформальне спілкування між учасниками.


У чому особливість творчого тімбілдінгу?

Заказать творческий тимбилдинг Киев. Тимбилдинг для корпоративов.

Творчий тімбілдінг – тренінг з побудови команди, який поєднує у собі розвиток творчого мислення, об'єднання колективу, розвиток творчих, креативних здібностей у співробітників. Творчий тімбілдінг – це і психологічне розвантаження для співробітників та арт-терапія для колективу в цілому. Досягнення спільних цілей та формування творчих ідей покращує взаємовідносини у колективі, посилює мотивацію до спільної діяльності у робочому режимі.

Творчий тімбілдінг: створення корпоративного фільму, участь у театральних постановках, майстер-клас, толк квест або сюжетно-рольова гра. У студії інтелектуальних ігор та тренінгів "Пелікан"ви можете вибрати творчий тимбілдинг на свій смак та бюджет. Родзинкою творчого тимбілдингу є той факт, що в ньому немає переможців і програли. Є спільна колективна творчість та результат, який можна побачити буквально за кілька годин спільної роботи. Ще один плюс за вибір творчого тимбілдингу – це його універсальність. Творчий тімбілдінг можна проводити як на відкритому майданчику, так і до приміщення. У ньому можуть брати участь всі співробітники. Немає вимог до фізичної підготовки учасників, статі, віку та посади в компанії. А після завершення програми з творчого тимбілдингу, його результат можна розмістити в офісі або створений арт-об'єкт може бути оригінальним подарунком. Під час творчого тимбілдингу ви зможете розкрити свій творчий потенціал, перейти від повсякденних турбот, розвинути емоційний інтелект. Завдання для творчого тимбілдингу можуть бути різні. Це і зйомка відеокліпу, і творчі майстер-класи, і постановка вистави... Варіантів дуже багато. Ми підберемо для вас відповідний варіант творчого тимбілдингу, виходячи з цілей, завдань та бюджету вашого заходу .

 

ІНТЕРАКТИВНИЙ СПЕКТАКЛЬ.

 Інтерактивні спектаклі – це найкращий спосіб розважити людей, перезнайомити, об'єднати. Интерактивный спектакль. Заказать творческий тимбилдинг Киев.

 ННаші тренінги – найефективніший спосіб тренування таких універсальних компетенцій, як: комунікабельність, націленість на результат, уміння виступати на публіці, креативність, робота в команді, soft skills .
Кілька годин справжнього вибуху емоцій, польоту фантазії, сміху та веселощів здатні зарядити надовго весь колектив позитивними емоціями, енергією та гарним настроєм.
Інтерактивні вистави не потребують учасників спеціальної підготовки. Непередбачуваність, спонтанність, динаміка – головні складові будь-якої вистави. Зберігається лише загальна сюжетна лінія, а сам хід гри та кінцеві результати повністю залежать від учасників.
Інтерактивна вистава – це стиль відпочинку співробітників успішних компаній, поєднання розваги з навчанням, творча майстерня, джерело позитивних емоцій та яскравих вражень!

В інтерактивній виставі, учасникам необхідно виявити всю свою креативність, злагодженість у роботі та командний дух. Перед початком усіх учасників поділяють на команди. Кожна команда отримує творче завдання та приступає до виконання. Наприкінці проводимо нагородження команд.

Командний фільм.
Прослухавши майстер-класи, команди розподіляють ролі, пишуть сценарій та знімають свій міні-серіал.

У студії "Пелікан" можна замовити індивідуальний сценарій, реквізит, костюми, тематичне музичне оформлення. Досвідчені тренери проведуть репетицію. Вам залишиться тільки зіграти та отримати задоволення від гри.

Інтерактивні спектаклі можна проводити як у приміщенні, так і на свіжому повітрі. У рамках програми, учасники покращують творчі навички, управління ресурсами та командної роботи.

 ТОК КВЕСТИ.

Рольова гра "Королівське полювання". (066)3123218Розмовні квести (Talk quest) - це комунікативні ігри з зануренням в ігрову реальність, які сприяють активному спілкуванню учасників, дозволяють учасникам відчути себе героєм захоплюючого сюжету, поринути в море емоцій, відволіктися від буденних турбот, познайомитися з новими людьми, краще дізнатися про своїх колег і друзів.
Розмовні квести - гарна можливість розширити свої знання та навички психології, інтуїції та дедуктивного мислення. Прекрасно підійдуть для творчого тімбілдінга в офісі, на конференції, в ресторані, креативному просторі.

Кожен учасник стане одним із героїв захоплюючої історії. За 1,5-3 години учасники проживають життя секретного агента чи мільйонера, бізнесмена чи поета, королеви чи авантюристки, героя чи лиходія.
Кожен із гравців отримує свою легенду, образ, цілі та завдання. Ви станете героями та активними учасниками подій. Тематичний реквізит, костюми, актори, аудіо та відео оформлення – все це занурює учасників у сюжет, дозволяє переключитися від повсякденності.

Ток Квест - це можливість, не тільки потренувати свої акторські та логічні здібності. Це оригінальний творчий тімбілдінг. Гра зближує та об'єднує учасників. Дозволяє людям краще пізнати одне одного, налагодити взаєморозуміння, заряджає позитивними емоціями та гарним настроєм.

МАЙСТЕР КЛАСИ.

Заказать творческий тимбилдинг Киев. Заказать мастер класс на корпоратив.МАЙСТЕР КЛАСИ .

Який із майстер класів підійде саме вашій компанії?
Майстер класи для творчого тимбілдингу можуть бути різними. Це спільне малювання картини, фестиваль фотозон, кулінарний майстер клас, майстер клас з макрами, танцювальний майстер клас. У рамках майстер класу, учасникам необхідно виявити всю свою креативність, злагодженість у роботі та командний дух, щоб створити свій шедевр.

При виборі майстер класу велике значення має сфера діяльності учасників та бюджет заходу.

Створення мистецького об'єкту.
При створенні арт об'єкта учасникам необхідно виявити всю свою креативність, злагодженість у роботі та командний дух. Кожна команда отримує певний матеріал, із якого потрібно створити свій шедевр.

Танцювальний майстер клас.
Танець - частина тілесно-орієнтованої терапії, яка допоможе розкріпачитися та покращить взаємини між членами колективу.


Кулінарний тімбілдінг.
У кулінарному тимбілдингу ваші співробітники навчатимуться працювати в команді, у незвичній обстановці та з незвичними ролями. Їм доведеться швидко та чітко розподілити обов'язки при приготуванні страви. А також – розвинути навичку тайм-менеджменту.

Творчий тімбілдінг. Приклади рабіт.

 

 

 

 

Заказать выездной мастер класс. Заказать выездной квест на корпоратив.  Звертайтесь та упевніться у правильності свого вибору!

Ивент агентство Белый Пеликан Киев. Заказть творческий тимбилдинг на корпоратив Киев.

Україна  г.Київ
+38 (066) 312-32-18//   (063) 237-28-93

ел. поштою: office@eventbest.com.ua
  

      

         

hit.ua: посетителей за сегодня        

Рейтинг@Mail.ru

гТворчий тімбілдинг, майстер класи, інтерактивний спектакль, колективний спектакль, корпоративний фільм, кулінарний тимбілдинг, майстер клас з макрамt, майстер клас фотозон, створення арт об'єкта, київ, замовити творчий тимбілдинг в Києві, проведення творчих тимбілдингів у Києві тімбілдінга, для кого проводять творчий тімбілдінг

Вартість проведення творчого тимбілдингу у Києві .

Програми для творчого тимбілдингу можуть бути різними. Це створення арт-об'єкта, постановка вистави, творчий майстер клас. Сьогодні вже довели свою ефективність гри командної взаємодії, ділові ігри, струм квести, виїзні квести на корпоратив.

Вартість кожної програми творчого тимбілдингу залежить від тематики тренінгу, кваліфікації тренера, кількості учасників, від цілей і завдань тренінгу, тимбілдингу. Також на вартість істотно впливає кількість годин, відведених для тимбмлдінга. Програма з тимбілдингу може складатися з ігор командної взаємодії, ділових ігор, аудиторного тімбілдингу, творчих майстер класів.

 

 Ивент агентство "Белый Пеликан" на Google+ https://plus.google.com/b/106705064642683578772/106705064642683578772/posts#106705064642683578772/pos