Тімбілдінг Київ. Мотузковий курс.  (066) 312-32-18, (050)077-94-69  

 

/   На головну   /    Бізнес ігри   /    Тімбілдінг   /     Корпоратив   /    Контакти   /    Ціни   /  

Замовити тренінг по тімбілдінгу Мотузковий Курс. Тімбілдіг Киев.
Тренінг Центр "Альянс"
Командні  тренінги. Тімбілдінг (teambuilding).
Розвиток команди. Набуття досвіду.

 

"МОТУЗКОВИЙ КУРС"

Тренінг командоутвонення "Мотузковий курс".

Тренінг «Мотузковий курс» - це систематизований активний тренінг командоутворення.

  Програма тренінгу є комплексом вправ, які розвивають в учасниках «командний дух», почуття довіри, відповідальності та поваги до кожного учасника колективу. Ці вправи складаються з цікавих завдань, які можна виконати лише усією командою з повною віддачею кожного учасника. Перемога приходить лише у тому випадку, якщо вправу виконано кожним учасником на 100%.

Тренінг «Мотузковий курс» стимулює учасників тренінгу до командної роботи та командної взаємодії, виробляє почуття впевненості у власних силах, підвищує самооцінку.

Завдання курсу можна зробити набагато цікавішим та різноманітнішим за рахунок введення ігрових елементів (вирішення логічних завдань, оформлення.)
Для кого буде корисним тренінг "Мотузковий курс"?
Для менеджерів вищої та середньої ланки, керівників різних підрозділів, для молодих співробітників, для компаній, які опікуються психологічною обстановкою в колективі.
Де ми проводимо тренінг "Мотузковий курс"?
Завдяки великому досвіду та професіоналізму тренерського складу, ми можемо провести Мотузковий Курс у безпосередній близькості від вашого офісу, або конференц залу - у міському парку, заміській базі, лісосмузі.
Як замовити командоутворюючий тренінг "Мотузковий курс"?
Виберіть час і зателефонуйте до центру "Альянс" +38 (063)2372893, або надішліть заявку на e-mail . Вкажіть кількість учасників, час та бажане місце проведення тренінгу.


Приділіть кілька годин робочого часу для проведення тренінгу та скористайтесь потужним інструментом командоутворення для перезавантаження відносин у вашому колективі.

 

 Класичний тренінг Командного Взаємодії з використанням середніх та низьких вправ. Тренінг проводять досвідчені тренери.


Командний тренінг Мотузковий курс. Україна.

Мотузковий курс - як один з варіантів командоутворення, є найбільш ефективним засобом згуртування колективу. Потрапляючи в складну, нехай навіть ігрову ситуацію, де необхідно діяти злагоджено і швидко, учасники при грамотному супроводі досвідчених бізнес тренерів напрацьовують ті цінності, якими має мати професійна та злагоджена команда.

Головні цілі та завдання тренінгу "Мотузковий курс":

Створення почуття єдності колективу, організованості та згуртованості.
Заміна у співробітників почуття конкуренції на почуття співпраці.
Навчання ефективної взаємодії між членами колективу.
Вироблення довіри та розуміння в команді.
Згуртування команди, виведення «командного духу» на новий рівень.
Зміцнення горизонтальних зв'язків у компанії.
Підвищення мотивації діяльності.
Зміцнення авторитету начальства на неофіційному рівні.
Психологічне розвантаження співробітників.

Мотузковий курс – це активний тренінг, у якому перевіряються відносини та методи взаємодії між учасниками, виробляються ефективні методи та способи досягнення мети. Мотузковий курс – це незвичайні ситуації, ризик, азарт та нові відчуття.

Презентація 


Тренінг "Мотузковий курс". Україна. Відео.

 

 

 

 


Заказать и провести тренинг по тимбилдингу. Тимбилидниг Киев.

Авторский тренінг з елементами мотузковог курсу
"КОМАНДА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ".

У бізнесі, як і у природі діє закон природного відбору. Успіху домагаються лише ті компанії, які зуміли створити сильну команду, здатну швидко реагувати на обставини, що змінюються.

Тренінг підходить для невеликих груп та включає вправи з помірним фізичним навантаженням. Акцент робиться на вміння учасників знаходити спільну мову, швидко приймати колективні рішення, швидко реагувати зміну умов, знаходити виходи зі складних ситуацій.
Тримайте колектив у тонусі!


Цілі тренінгу:
Розвиток міжособистісних відносин групи.
Побудова ефективної команди.
Згуртування колективу – його мотивація та натхнення.
Підвищення ефективності комунікацій.
Усвідомлення сили впливу кожного учасника на загальну атмосферу та ритм у команді.
Психологічна розрядка та отримання позитивних емоцій.


Результати тренінгу:
Орієнтування на співробітництво та партнерство.
Побудова довірчих взаємин у колективі.
Руйнування соціальних бар'єрів.
Виховання командного духу.
Особистісний ріст.
Протягом тренінгу кожен учасник матиме можливість повністю відволіктися від повсякденної діяльності, зняти психологічну напругу, покращити концентрацію та ясність розуму.

Тривалість 2,5 - 6 годин.
Кількість учасників від 10 осіб.


 

Заказать тимбилдинг тренинг Веревочный Курс Киев. Інші програми для  командоутворення.

Дізнатися більше►

Бізнес ігри.

Тімбілдінг.

Тімбілдінг на природі.

Історія виникнення мотузкового курсу.

Заказать командный тренинг Веревочный курс. Заказть тимбилдинг тренинг Веревочный курс.Існує думка, що витоки технології під назвою «Мотузковий  курс » беруть свій початок в 70-х роках ХХ століття.
Однак, історичні дослідження показують, що подібні  технології використовувалися в ході підготовки військових фахівців значно раніше. У Стародавній Греції та Римській  державі спеціальні вправи для психологічної та фізичної підготовки застосовувалися досить широко. Зовні  прояв цих вправ міг бути різним, проте внутрішній зміст зводився до необхідності командного подолання перешкод в ході чого підвищувалася злагодженість дій учасників підрозділів.
В кінці 70-х років ХХ століття американський фахівець в області  підготовки управлінського персоналу Карл Ронке, звернув увагу на програму підготовки спеціальних підрозділів військових  США і адаптував її для програми командоутворення проектних бізнес груп.
З тих пір технологія «мотузкового курсу» стала одним із популярних  засобів вирішення проблем командоутворення в різних країнах.н\

Студія інтелектуальних ігор та тренінгів «Пелікан» проводить тренінг командоутворення «Мотузковий курс» в Україні з 2000 року. Сьогодні класичний тренінг ми доповнили логічними вправами та завданнями. Сучасний «мотузковий курс» від Студії інтелектуальних ігор «Пелікан» - комплекс спеціальних вправ, кожна з яких діє для відпрацювання командної компетенції: взаєморозуміння, довіри, поваги, націленості на результат, вміння слухати і чути, ставити цілі, стежити за часом і ін….

Заказать тренинг Веревочный Курс Киев. Студія "Пелікан" та Тренінг Центр "Альянс" -
Тімбілдінг Високого Польоту!

 


Студия Интеллектуальных игр Пеликан. Тімбілдінг Київ.Київ
(066) 312-32-18 (050)077-94-69
ел. поштою: office@eventbest.com.ua  
 

         

hit.ua: посетителей за сегодня      

Рейтинг@Mail.ru